Eldhundar Louis XVI-stil

124553

ELDHUNDAR, 1 par, plus mittpart, Louis XVI-stil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 34 cm, ställbar bredd 105-120 cm

Diverse

Eldhundar Louis XVI-stil

Budhistorik (6 bud)
228104
3 800
223700
3 600
223700
221277
220773

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.