Hamnmotiv oljemålning

124552

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, signerad, olja på pannå, 19x40 cm

Färgbortfall, krackeleringar

Konst, Måleri

Hamnmotiv oljemålning

Budhistorik (26 bud)
229359
5 000
229184
4 800
229354
4 800
229184
4 400
229174
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.