Flicka med vas oljemålning

124550

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka med vas, signerad Campagnola, olja på duk, 50x61 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Flicka med vas oljemålning

Budhistorik (19 bud)
229397
1 300
229392
229395
229392
229394

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.