Blombord 1800-tal svärtat trä

124543

BLOMBORD, 1800-talets slut, svärtat trä, med mässingsdekor, 78 höjd 60x39 cm

Mässingsdekor har delvis släppt, slitage

Blombord 1800-tal svärtat trä

Budhistorik (28 bud)
229363
3 200
229360
229357
2 800
229194
2 600
229130
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.