Fåtöljer i brun skinnklädsel

124538

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, brun skinnklädsel, pärlspikad dekor

Slitage

Fåtöljer i brun skinnklädsel

Budhistorik (47 bud)
229327
16 500
229326
16 000
229325
15 500
227304
15 000
229324
15 000

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.