Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum

124530

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 50/100, färgcarborundum, 73x65 cm

Budhistorik (7 bud)
230024
1 300
229674
229674
229043
227702
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.