Madeleine Pyk litografi

124528

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (29 bud)
221448
220712
2 800
221447
2 800
220712
2 600
221446
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.