Beppe Wolgers oljemålning

124523

WOLGERS, Beppe, (1928-86); Hund på sommaräng, signerad Beppe Wolgers, olja på duk, 33x46 cm

Konst, Måleri

Beppe Wolgers oljemålning

Budhistorik (14 bud)
227320
5 600
227339
5 400
227320
5 200
227337
5 000
227320
3 600

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.