Fredrika Bremer blandteknik

124517

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fredrika Bremer, otydligt signerad, blandteknik, 20x16 cm

Konst, Måleri

Fredrika Bremer blandteknik
Budhistorik (10 bud)
226679
1 600
219154
226677
219154
226673

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.