Curry Melin oljemålning

124510

MELIN, Curry (1923-2005): Komposition, signerad och daterad Curry Melin 1983, olja på duk, 75x60 cm

smärre ytskada

Konst, Måleri

Curry Melin oljemålning
Budhistorik (5 bud)
228499
500
227790
450
225474
224683
224008

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.