Curry Melin oljemålning

124509

MELIN, Curry (1923-2005): Komposition, signerad och daterad Curry Melin 1986, olja på duk,70x70 cm

Konst, Måleri

Curry Melin oljemålning
Budhistorik (5 bud)
227757
650
225545
600
224682
550
219767
500
219766
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.