Potrezebowski olja

124501

POTRZEBOWSKI, Jerzy (1921-1974): Droska i snöstorm, signerad, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Potrezebowski olja

Budhistorik (36 bud)
228498
228494
3 800
228489
3 600
228483
3 400
228477
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.