Einar Nerman akvarell

124499

NERMAN, Einar (1883-1983):Tolie Zellman, signerad Nerman, akvarell med täckvit, 47x36 cm

Konst, Måleri

Einar Nerman akvarell
Budhistorik (24 bud)
225641
2 600
228464
2 400
225641
228460
225641
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.