Lars Pirak akvarell

124494

PIRAK, Lars (1932-2008): Höstlandskap, signerad Lars Pirak, akvarell, 25x35 cm

Konst, Måleri

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (13 bud)
228434
227219
1 400
226980
1 300
227218
226980

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.