Paavo Airola oljemålning

124493

AIROLA, Paavo (född 1918): Hötorget, signerad och daterad P Airola -46, olja på pannå, 74x60 cm

Konst, Måleri

Paavo Airola oljemålning

Budhistorik (1 bud)

228422
2012-03-07 21:18:39

2012-03-07 kl 21:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.