Kvinnoporträtt oljemålning

124482

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Kvinnoporträtt, olja på duk, 36x28 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Kvinnoporträtt oljemålning

Budhistorik (15 bud)
226626
224859
2 800
224859
2 600
226622
2 400
224859
1 300

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.