Madeleine Pyk litografi

124452

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 56x40 cm; oramad

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (8 bud)
220702
225913
950
220702
600
221595
550
220702
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.