Peter Dahl litografi

124449

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm, oramad

Peter Dahl litografi
Budhistorik (22 bud)
227819
1 800
228215
1 700
227819
1 600
220924
227818
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.