Jan Naliwajko blandteknik

124448

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad 1992, blandteknik med applikationer på papper, 36x22 cm

Konst, Måleri

Jan Naliwajko blandteknik

Budhistorik (4 bud)

227014
450
226939
225974
217946

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.