Philip Allen oljemålning

124441

ALLEN, Philip (samtida):"Mars and Venus", signerad a tergo, olja på duk, 195x168 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Philip Allen oljemålning

Budhistorik (38 bud)
228294
9 000
228351
8 800
228294
8 600
228350
8 400
228294
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.