Salvador Dali färgetsning

124439

DALI, Salvador (1904-1989): Ur "Decamerone", färgetsning, numrerad 62/125, signerad Dali, 18x13 cm

Salvador Dali färgetsning
Budhistorik (11 bud)
227012
227011
1 400
227009
1 300
227007
227006

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.