Madeleine Pyk litografi

124436

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad

Konst, Måleri

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (9 bud)
218460
1 300
225957
218460
700
224260
650
218460
600

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.