Gottfrid Kallstenius oljemålning

124395

KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1938): Höstbacke, signerad och daterad G. Kallstenius 1910, olja på duk, 94x97 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
229321
8 600
229187
8 400
229320
8 400
229187
8 200
229318
8 000

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.