Gunnar Ruda oljemålning

124392

RUDA, Gunnar, (1887-1948):Motiv från Stockholm Strandvägen, signerad och daterad G. Ruda sept.1931, olja på duk, 73x55 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Gunnar Ruda oljemålning

Budhistorik (9 bud)
226697
1 300
226444
226348
225606
225572

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.