Zornetsning

124391

ZORN, ANDERS (1860-1920): Sommar, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm, ur tidskriften Ord och Bild, 1910, nött samtida hfrbd.

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Grafik

Zornetsning
Budhistorik (7 bud)
227545
2 600
223606
2 400
220743
223605
220743

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.