Oljemålning Karin Olsson

124379

OLSSON, Karin (f. 1928): "Fåglar, signerad Karin Olsson, olja på duk, 23x27 cm

Konst, Måleri

Oljemålning Karin Olsson
Budhistorik (33 bud)
226855
3 200
226854
226852
2 800
226851
2 600
226850
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.