Japanska böcker

124376

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, illustrerade japanska böcker, 7 st, 1800-tal

Varierande slitage

Orientaliskt, Konst, Böcker/Kartor, Konst, Konst

Japanska böcker
Budhistorik (28 bud)
233393
2 400
233240
233392
233240
233329
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.