Kina 1800/1900-tal blandtekniker

124371

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1800/1900-tal): (2) Porträtt, blandteknik på rispapper, 29x18 cm

Skador

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
229215
229220
1 900
229215
1 800
229214
1 700
229199
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.