Asano träsnitt

124360

ASANO, Takeji (1900-1999): "Night sciene of street stall, 1949, signerad Takeji ga, förläggare Unsodo, 26x39 cm
Proveniens: auctionukiyoe.com 2/5 2001

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Asano träsnitt

Budhistorik (26 bud)
233369
2 600
233363
2 400
233357
233355
233351
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.