Lotten Rönquist oljemålning

124359

RÖNQUIST, Lotten (1864-1912): Vintermotiv, signerad L.Rönquist, olja på duk,

Konst, Måleri

Lotten Rönquist oljemålning

Budhistorik (4 bud)

222445
220533
3 800
220532
220531
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.