Sybord 1800-tal

124356

SYBORD, 1800-tal, höjd 74, 43x66 cm

Skador, blekning

Sybord 1800-tal

Budhistorik

2012-03-07 kl 19:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.