Akke Kumlien oljemålning

124353

KUMLIEN, Akke (1884-1949): "Häggbloms brygga i Håknäs", signerad Kumlien och daterad -33, olja på pannå, 38x51 cm

Konst, Måleri

Akke Kumlien oljemålning

Budhistorik (2 bud)

228423
1 600
220527
700

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.