Olle Nordberg oljemålning

124344

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Flirt", interiör med kurtiserande par, signerad Olle Nordberg 56, olja på pannå, 46x38 cm

Konst, Måleri

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (36 bud)
228173
7 600
228091
7 400
227504
7 200
228088
7 200
227504
7 000

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.