Kjartan Slettemark Nixon

124339

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): "Nixon Visions - Gevalia dricks mest", färgoffset, 1971, signerad och daterad Kjartan -71 (blekt signatur), ea, 68x50 cm

Blekt

Ändringar/tillägg
Blekt

Kjartan Slettemark Nixon
Budhistorik (10 bud)
233673
2 400
224931
233670
224931
224731
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.