Anna Palm akvarell

124329

PALM, Anna (1859-1924):Strand med fiskare, signerad Anna Palm, akvarell, 24x34 cm

Konst, Måleri

Anna Palm akvarell

Budhistorik (21 bud)
227785
8 800
228185
8 600
227785
8 400
228183
8 200
227785
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.