Carl Johan Forsberg akvarell

124319

FORSBERG, Carl Johan (1868-1938): "Venezia", signerad och daterad Carl Johan Forsberg jan XXVIII, akvarell, 47x71 cm

Konst, Måleri

Carl Johan Forsberg akvarell

Budhistorik (17 bud)
228169
227967
226224
950
225949
900
226223
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.