Yrjö Edelmann Paket i blått

124285

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket i blått, signerad Y. Edelmann, 321/360 färglitografi, 38x53 cm

Konst

Yrjö Edelmann Paket i blått

Budhistorik (10 bud)
228960
2 400
228854
228732
228853
228732
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.