Madeleine Pyk Teaterscen

124279

PYK, Madeleine (född 1934): Teaterscen, signerad och daterad M Pyk 1973, blandteknik, 14,5x19 cm

Konst

Madeleine Pyk Teaterscen

Budhistorik (10 bud)
228981
3 200
228980
228525
228523
850
228035

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.