Herrfickur silver

124264

HERRFICKUR, omkring 1800-talets mitt, förgyllt glasat verk med rikt graverad dekor, ankargång, vit urtavla med romerska siffror, centrumsekundvisare, slät boett av silver, fantasistämplar, diameter 54 mm

Fungerar

Klockor/Ur

Herrfickur silver
Budhistorik (13 bud)
250991
1 700
251903
1 600
250991
251664
1 400
250991
650

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.