Theo Tobiasse färglitografi

124240

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): ur H-C Andersen's sagor, signerad Theo Tobiasse, 189/350, färglitografi, 59x65 cm

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (5 bud)
233847
231900
229798
600
229083
550
226135
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.