Litografi Reinhold Ljunggren

124231

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Fönsterutsikt, signerad R. Ljunggren 72/400, litografi, 23x20

Litografi Reinhold Ljunggren
Budhistorik (12 bud)
225977
900
225971
850
225976
850
225971
225315
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.