Oljemålning 1800-tal Stilleben

124226

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stilleben med flaska, 1880-tal, osignerad, olja på duk, 24x21 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
227758
2 600
227937
2 400
227758
227934
227758
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.