Dolnald Farnsworth litografi

124202

FARNSWORTH Donald (USA, född 1952) Counterpoint/Golden Gate, monogramsignerad och daterad 91, litografi, 36x25,5 cm

Dolnald Farnsworth litografi

Budhistorik (3 bud)

226600
226025
224311

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.