Woicieck Pakowski, f 1958, målning

124198

PAKOWSKI, Woicieck (Polen född 1958): "Getting Down", signerad a tergo, olja på duk, 150x110 cm

Konst

Budhistorik (13 bud)
226585
3 600
226433
2 600
226432
2 400
226431
226331

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.