Karl-Axel Larsson färgserigrafi

124176

LARSSON Karl-Axel (född 1952) "Indiansommar", signerad och numrerad 110/140, färgserigrafi, 99x69 cm

Budhistorik

2012-03-06 kl 19:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.