Eric H. Olson oljemålning

124169

OLSON, Eric H (1909-1996): Stadsmotiv, signerad Eric H. Olson, olja på pannå, 46x36 cm

Konst, Måleri

Eric H. Olson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

223940
750
222937
700
222621
221501

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.