Carl Larsson litografi

124139

LARSSON, Carl (1853-1919): "Den glada festen", signerad i plåten, 1886, litografi, 35x28cm, Hjert & Hjert nr 5

gulnader, fläck

Carl Larsson litografi

Budhistorik (5 bud)
226369
500
226152
450
225938
224675
224011

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.