Ivar Morsing oljemålning

124135

MORSING, Ivar (född 1919): Stilleben med krus och citroner, signerad I Morsing, olja på pannå, 30x34,5 cm

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (6 bud)
218602
1 800
225538
1 700
218602
1 600
225537
218602

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.