Einar Jolin akvarell

124134

JOLIN, Einar (1890-1976): Småbåtshamn, signerad o daterad Jolin 1938, akvarell, 17,5x24,5 cm

Konst, Måleri

Einar Jolin akvarell
Budhistorik (39 bud)
225520
11 500
225515
11 000
225510
10 500
225503
10 000
225500
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.