Martin Säflund oljemålning

124131

SÄFLUND, Martin (1894-1976): Uppsalaslätten, signerad M Säflund, olja på pannå, 65x54 cm; Blomsterstilleben a tergo

Konst, Måleri

Martin Säflund oljemålning

Budhistorik (23 bud)
225279
1 800
225277
1 700
225269
1 600
225267
225263
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.